Logowanie

Aktualności

KS Brzesko-Arbiter Kielce 6-4

• autor: c-a, 2014-06-30 23:01

Zawody rozpoczęły się z małym poślizgiem (korki na trasie z Kielc do Brzeska), ale od 18: 45 przez prawie 100 minut mogliśmy zobaczyć zacięte spotkanie w którym padło aż 10 bramek.

Drużyna gości którą tworzą obecni i byli świętokrzyscy sędziowie piłkarscy to przeciwnik który z powodzeniem od dobrych kilku lat występuje w Pucharze Polski.

Nasi goście potwierdzili to w tym spotkaniu grając do samego końca o korzystny wynik.  Mecz właściwie był wyrównany, a gospodarze wiedzieli z kim grają więc od początku byli skoncentrowani na dokładnej grze piłką, co po pierwszych 45 minutach pozwoliło im schodzić  na przerwę z zaliczką 3 bramek.

W początek drugiej części  nie zapowiadał problemów bo wynik podwyższony  został na 4:0 a szyki obronne naszych zawodników rozluźniły się i można powiedzieć, że bokserska wymiana ciosów (bramek) ustaliła ostateczny wynik spotkania.

Jak wiadomo nie wynik jest najistotniejszy w całym spotkaniu lecz integracja i wymiana spostrzeżeń - co zresztą miało miejsce.

PS:      Wszystkim kolegom którzy przyczynili się do organizacji całego spotkania składamy serdeczne dzięki.

Za prowadzenie meczu dziękujemy Koleżankom  Angelice i Karolinie oraz gościnnie występującym Martynie i Darii. (Daria już w Brzesku gościła jako ekipa techniczna podczas spotkania z kolegami z KS Kraków lipcu 2008 roku.)

KS Brzesko - "Arbiter" Kielce   6:4 (3:0)

KS Brzesko: Mirosław Pysno, Krystian Hebda, Sławomir Pudło, Patryk Świerczek, Michał Fudala, Mariusz Stolarz, Łukasz Hamowski, Tomasz Kita, Dariusz Sobczyk, Michał Mrzygłód, Seweryn Kozub oraz Dominik Hebda, Łukasz Stolarz, Artur Mendlewski, Maksymilian Wróblewski, Tomasz Sopata, Grzegorz Bednarz.

Arbiter Kielce: Kornel Kurzatkowski, Krzysztof Piekarski, Mateusz Kowalski, Filip Robak, Kamil Białogoński, Marcin Szrek, Andrzej Śliwa, Marek Śliwa, Damian Gawęcki, Adrian Leszczyński, Marcin Jarmuda oraz Marek Cedro, Łukasz Szymczak, Marcin Szczepanik, Jakub Półchłopek, Dominik Wrona.

Sędziowały: gł. Angelika Kuryło (Brzesko) as. 1 Karolina Imioło (Brzesko) as.2 Daria Listwan (Kraków) tech. Martyna Lipka (Kraków)

Widzów: Complet

Strzelcy bramek:

8 minuta  S. Kozub (1:0)

31 minuta  T. Kita (2:0)

44 minuta  S. Kozub (3:0)

52 minuta  D. Sobczyk (4:0)

59 minuta  F. Robak (4:1)

61 minuta  D. Gawęcki (5:1) samob.

68 minuta  M. Jarmuda (5:2)

70 minuta Ł. Hamowski (6:2)

72 minuta  A. Śliwa (6:3)

85 minuta M. Jarmuda (6:4) z rz. karnego