Turniej w Niedzicy

• autor: c-a, 2015-02-08 16:49

Pietras Krzysztof, Stolarz Mariusz, Migdał Grzegorz, Kita Tomasz, Nowicki Dawid, Stolarz Lucjan i Potok Mariusz to kadra, która udała się do Niedzicy na turniej drużyn sędziowskich over 35. Kierownikiem drużyny był Stanisław Sułek, a koordynatorem Henryk Matras.

Turniej jest memoriałem ku pamięci P. Bachula, R. Leśniaka, K. Włosińskiego i rozgrywany był po raz dziesiąty, a po raz trzeci w formule old boys.

Na początek spotykamy się z Krakowem i mimo obustronnych sytuacji, mecz kończy się bezbramkowym remisem. Następnie formę naszą sprawdza drużyna z Kielc. Przegrywamy 0-1, jednak skutecznością popisał się nasz kapitan. Mariusz Stolarz szybko wyrównuje, a za chwilę wychodzimy na prowadzenie. Następnie na naszej drodze staje pierwsza drużyna gospodarzy, którą gromimy 5-0. Kolejny przeciwnik dał nam srogą nauczkę. Limanowa wygrywa z nami 3-0, choć wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Nie wykorzystaliśmy kilku wyśmienitych okazji, a na drodze stanął świetnie dysponowany w tym dniu bramkarz z Limanowej, który dosłownie dwoił się i troił w bramce. By myśleć o wyjściu z grupy, musieliśmy wygrać z drużyną Sport-Corner (jeden ze sponsorów memoriału) i czekać na korzystne rozstrzygnięcie pojedynku Limanowa-Kraków. Po ogromnych męczarniach wygrywamy 2-1, jednak wynik meczu rywali nie daje nam powodów do uśmiechu. Limanowa ogrywa Kraków, przez co zajmujemy trzecie miejsce w grupie, a to oznaczało pożegnanie się z turniejem.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Mariusz Stolarz. Serdeczne gratulacje.