VI Turniej o Puchar Burmistrza Brzeska i Prezesa PPN Brzesko

• autor: c-a, 2015-06-01 19:03

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja jedynych letnich zmagań drużyn sędziowskich na terenie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Od kilku lat w lipcu w Brzesku gościmy najlepsze ekipy z południa kraju, które stają w konkury

o Puchar Burmistrza Brzeska i Prezesa PPN Brzesko.

Letni turniej na Orliku na stałe wpisał się w kalendarz sędziowskich rozgrywek i jest wspaniałą wizytówką naszego Kolegium. Na sukces pracujemy wszyscy. Choć turniej odbędzie się 4 lipca, już ruszyły do niego przygotowania. Za każdym tygodniem będzie coraz więcej pracy, a w dniu rozgrywek każda pomocna para rąk jest na wagę złota.

Dlatego już teraz proszę zgłaszajcie swój akces do pomocy w przygotowaniach do Przewodniczącego Mariusza Stolarza. Na pewno na tą chwilę szukamy sponsorów. Każdy z nich w rewanżu za pomoc będzie mógł zareklamować się podczas turnieju, a firma zostanie wymieniona w materiałach prasowych rozesłanych do partnerów prasowych imprezy. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby nam pomóc skontaktujcie go z Zarządem. Każda złotówka, każda formy pomocy jest mile widziana.

Liczymy na pomoc koleżanek i kolegów z KS Brzesku, by turniej jak zwykle zorganizowany był na wysokim poziomie. Nie czekajcie na ostatnią chwilę, już teraz kontaktujcie się z Zarządem i zgłoście chęć pomocy!!