informacje przedsezonowe

• autor: meblux, 2018-08-10 08:11

...Witamy - przekazujemy komunikat organizacyjny wypracowany przez Zarząd Kolegium Sędziów oraz Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Brzesku. Bardzo prosimy wszystkich sędziów do stosowania wytycznych na bieżący sezon.

1. Każdy sędzia informuje przed zawodami kierownika gospodarzy, że opieka medyczna na zawodach będzie weryfikowana od tego sezonu przed każdymi zawodami – sam fakt wpisania osoby uprawnionej, posiadane wyposażenie oraz jakość udzielanej pomocy. Adnotację w tej formie należy zamieścić w załączniku. Przykład: opieka medyczna została wpisana do sprawozdania przed zawodami, znajdowała się w wyznaczonym miejscu przez całe zawody, jej wyposażenie oraz udzielana pomoc była bez zastrzeżeń. Jeżeli pomoc udzielana jest za pomocą wody mineralnej to trzeba to opisać.

2. Każdy sędzia wykona zdjęcie smart fonem Protokołu odbioru boiska i dołączy je: na grupie KS Brzesko; lub e-mail KS Brzesko; lub MMS do Michała Fudali. Procedura ta jest zalecana przez Małopolskiego Delegata ds. licencji klubowych oraz Zarząd Podokręgu. Proszę śledzić na grupie czy dane boisko już zostało dodane, wtedy nie ma potrzeby dalszych zdjęć – jedynie konsekwentne weryfikowanie zaleceń komisji odbioru boiska.

3. Nasz pierwszy wyjazd reprezentacyjny to udział w Memoriale im. P. Nowackiego w Kamionce Wielkiej – 16 sierpnia 2018 r. [czwartek]. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do Sławka.

4. Najbliższe szkolenie [24.08.2018 r.] będzie miało formę warsztatów praktycznych z wypełniania dokumentacji meczowej. Bardzo proszę sędziów, którzy poprowadzą pierwsze mecze w sierpniu o wzorcowe wypełnianie sprawozdań i załączników – zalecane DRUKOWANE LITERY! Terminowość odsyłania oryginałów oraz wypełnienia extranetu także podlega ścisłej weryfikacji, na tym polu musimy także wykazać pełen profesjonalizm. Musimy też pamiętać gdzie wysłać sprawozdanie – lista właściwych Podokręgów zostanie przygotowana przez Referentów ds. obsady.

5. Plan szkoleń:

- 24-08-2018 Szkolenie KS Brzesko - UM Brzesko

- 07-09-2018 Szkolenie KS Brzesko + KS Bochnia - UM Brzesko

- 14-09-2018 Szkolenie "Grupa Talent" - Bochnia

- 21-09-2018 Egzaminy wszyscy KS Brzesko - Bochnia

- 05-10-2018 Egzaminy kursu na sędziego + ewentualne poprawki - miejsce do ustalenia

- 12-10-2018 Szkolenie KS Brzesko - UM Brzesko

- 09-11-2018 Szkolenie KS Brzesko - UM Brzesko

6. Na mail sędziowski proszę wysłać wypełnioną ankietę dotyczącą sprzętu sędziowskiego.

7. Nie potrzeba potwierdzać mailowo odczytania obsady, ale OBOWIĄZKOWO należy potwierdzić mecz w systemie extranet!

8. Każdy sędzia musi znać regulamin danej klasy rozgrywkowej którą sędziuje!!!

Fudala Michał
Przewodniczący KS Brzesko